KONST / Litografier / Färglitografi 15769425
nr 1576 9425
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Signerad, numrerad 67/360. Färglitografi, bildmått: 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 52x62 cm
Kondition: saknar glas
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 november 2023
kl 19:02:04
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt